Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Posteľ LK121-90cm
Posteľ LK121-90cm
- Doprava ZADARMO
Podobné produkty
249,00 EUR
/
ks
202,44 EUR
bez DPH
249,00 EUR
/
ks
202,44 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
269,00 EUR
/
ks
218,70 EUR
bez DPH
269,00 EUR
/
ks
218,70 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
289,00 EUR
/
ks
234,96 EUR
bez DPH
289,00 EUR
/
ks
234,96 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
- Na stiahnutie
Posteľ LK121-90cmdodanie 2-8 týždnou 5 ks269,00 EUR/ ks218,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Posteľ LK121
Rozmery postele 90x200cm
Posteľ LK121 je riešením pre každého, kto hľadá funkčné a praktické riešenia svojho interiéru. Jej minimalistický a zároveň moderný štýl bude zdobiť každú spálňu. Charakteristická štruktúra prírodného dreva dodáva svoj charakter a obohacuje estetické vlastnosti. Vstavaná predná časť postele nielen zdobí, ale aj vytvára funkčný priestor pod posteľou, ideálny pre uloženie posteľnej bielizne alebo iných drobností.
Posteľ vám môžeme dodať bez morenia alebo v štyroch odtieňoch - jelša, orech, šedá, dub+príplatok 10% k cene.
Vlastnosti
| Hĺbka | 200 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 80, 90, 100 cm |
| Výška | 50,5 cm |
| Typ dreva | borovica |
| Vhodná miestnosť | spálňa |
| Typ nábytku | jednolôžková posteľ |
| Štýl nábytku | masív |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont |
| Povrchová úprava | lakovanie |
| Hmotnosť | 26 kg |
| Úložný priestor | nie |
| Obsahuje rošt | nie |
| Obsahuje matrac | nie |
Na stiahnutie
Tovar zaradený v kategóriách













