Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Manželská posteľ LK291-dub 160cm
Manželská posteľ LK291-dub 160cm
Podobné produkty
1 279,00 EUR
/
ks
1 039,84 EUR
bez DPH
1 279,00 EUR
/
ks
1 039,84 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
1 389,00 EUR
/
ks
1 129,27 EUR
bez DPH
1 389,00 EUR
/
ks
1 129,27 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
1 399,00 EUR
/
ks
1 137,40 EUR
bez DPH
1 399,00 EUR
/
ks
1 137,40 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
1 469,00 EUR
/
ks
1 194,31 EUR
bez DPH
1 469,00 EUR
/
ks
1 194,31 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Manželská posteľ LK291-dub 160cmdodanie 2-8 týždnou 5 ks1 399,00 EUR/ ks1 137,40 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Manželská posteľ LK291 masív dub
Rozmery postele :160x200 cm
Posteľ LK291 je jedným z tých nábytkov , ktorý priťahuje pozornosť. Vyrobená je z pevného masívneho dubu.Výrobca nábytku sa staral o estetiku. Charakteristická zakrivená opierka hlavy dodáva posteli jedinečný šarm. Podobne zakrivené nohy na opierke hlavy a malé dekoratívne predné nohy nábytku dávajú odlahčenie celej konštrukcie a zdôrazňujú jej jedinečnosť. Celá pôsobí že sa nábytok môže stať ústredným prvkom usporiadania každej spálne. Drewmax dubový nábytok je zárukou najvyššej kvality.Manželská posteľ z dubu, bez úložného priestoru.
| Hĺbka | 200 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 120 / 140 / 160 / 180 cm |
| Typ dreva | dub |
| Vhodná miestnosť | spálňa |
| Typ nábytku | manželská posteľ |
| Štýl nábytku | masív |
| Záruka | 2 roky |
| Unikátne vlastnosti | Manželská posteľ je zhotovená z masívneho dreva. Tento materiál zaručuje dlhú životnosť nábytku a zdravotnú nezávadnosť. Posteľ má jednoduchý dizajn, ktorý sa hodí do moderných i tradičných priestorov. |
| Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania | Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky. |
| Spôsob dodania | demont |
| Povrchová úprava | lakovanie |
| Úložný priestor | nie |
| Obsahuje rošt | nie |
| Obsahuje matrac | nie |
| Dĺžka | 200 cm |
Tovar zaradený v kategóriách














