Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Záhradná vrtuľka- dekorácia včielkaZáhradná vrtuľka- dekorácia pelikánZáhradná vrtuľka- dekorácia lienkaZáhradná vrtuľka- dekorácia káčer

 1. Úvod
 2. Matrace Materasso
 3. Lamelový rošt Triple expert T12

Lamelový rošt Triple expert T12

Lamelový rošt Triple expert T12-200x80cm

Lamelový rošt Triple expert T12-200x80cm Exkluzívny pevný lamelový rošt s väčším počtom lamiel pre dokonalé kopírovanie matraca. Tento lamelový rošt m... celý popis
Dostupnosť
2-8 pracovných dní 20 ks
146,00 EUR
121,67 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:Lamelový rošt Triple expert T1
Podobné produkty
  Lamelový rošt Triple expert T12
  146,00 EUR
  121,67 EUR bez DPH
  146,00 EUR
  121,67 EUR bez DPH
  2-8 pracovných dní 20 ks
  ks
   Lamelový rošt Triple expert T12
   168,00 EUR
   140,00 EUR bez DPH
   168,00 EUR
   140,00 EUR bez DPH
   2-8 pracovných dní 20 ks
   ks
    Lamelový rošt Triple expert T12
    146,00 EUR
    121,67 EUR bez DPH
    146,00 EUR
    121,67 EUR bez DPH
    2-8 pracovných dní 20 ks
    ks
    Kompletné špecifikácie

    Lamelový rošt Triple expert T12-200x80cm

    Exkluzívny pevný lamelový rošt s väčším počtom lamiel pre dokonalé kopírovanie matraca. Tento lamelový rošt má pruženie, ktoré dokáže skopírovať aj tie najmenšie nerovnosti a dokonale roznáša záťaž.

    Detail Lamelového roštu:

    • zloženie nosný rám: bukovo-brezový obalený karbónovou fóliou
    • zloženie lamely: brezové  obalené karbónovou fóliou 
    • púzdra: gumenné, Silikón/Kaučuk
    • výška rámu: 8,5 cm
    • počet lamiel: 42ks
    • nostnosť: 120Kg
    • popis:polohovateľný
    • záruka: 10 rokov na drevené nosné časti rámu roštu
    • rošt má certifikát FSC

    Lamelový rošt Triple Expert T12: Manuálne polohovateľný lamelový rošt v oblasti hlavy a nôh z predpätými lamelami. Rám roštu je vyrobený z kombinácie masívneho buku a vrstveného brezového dreva. Lamely sú brezové v počte 42 ks zaistia maximálne bodové kopírovanie tela zákazníka. Rošt disponuje 2 stupňovým nastavením tuhosti v strednej časti, jednak púzdra majú možnosť 3 stupňového vytvrdenia a vďaka posuvným "opaskom" a zdvojeným lamelám nám tento rošt poskytuje ďalší spôsob nadstavenie tuhosti. Púzdra sú nielen výkyvné do 3 smerov, ale aj zvýšené takže s matracom oveľa lepšie spolupracujú. Rám aj lamely roštu sú obalené karbónovou fóliou, ktorá drevené časti lepšie chráni proti atmosférickým vplyvom a zároveň je šetrnejšia k poťahu matraca.

    Lamelový rošt: mal by byť súčasťou každého moderného lôžka. Používa sa najmä pod penové matrace, u ktorých nahrádza vlastnosti pružinového jadra matraca. Zvyšuje komfort lôžka jeho pružnosť, kopírovanie postavy, predlžuje životnosť matraca a zabezpečí jeho dokonalé odvetranie zo spodnej strany. Sofistikované a moderné lamelové rošty dokážu dokonale skopírovať postavu aj pri použití matraca z veľmi nízkou výškou. Zákazník si väčšinou dokáže prednastaviť a čiastočne upraviť aj tuhosť matraca úpravou tuhosti lamelového roštu.

    Bed Bugs Protected: firma MATERASSO ako prvá v Európe prináša na trh s lamelovými roštami jedinečný spôsob impregnácie 100 % prírodného vonného oleja do nosnej časti lamelových roštov. Týmto unikátnym spôsobom zvyšuje hygienu počas spánku a prináša Vám kus prírody priamo do Vašich spálni. Vyhotovenie roštov s použitím vonných olejov je chránené technickým vzorom, výrobným patentom. LEVANDUĽA- Vďaka čerstvej, sviežej vôni bola levanduľa obľúbenou rastlinou starých Grékov a Rimanov. Jej názov je odvodený od latinského slova levare. HYGIENA- Levanduľa sa veľmi rozšírila pre vynikajúce insekticídno-repelentné vlastnosti, ako aj pre výraznú trvanlivú vôňu. Je účinným odpudzovačom hmyzu a nežiadúcich molí, ktoré sa z času načas objavia v každej domácnosti. Pomocou vonnej impregnácie roštu, zvýšite hygienu a čistotu Vášho lôžka. NESPAVOSŤ- Nedávna štúdia na univerzite v Lancasteri potvrdila, že používanie levanduľovej aromaterapie, ako prostriedku na liečbu nespavosti, je rovnako účinné ako syntetické lieky, a tak sa levanduľová vôňa používa ako alternatívny spôsob liečby nespavosti v nemocniciach. Aromaterapia pôsobí ukľudňujúco na nervovú sústavu, používa sa pri depresii, nervovom vypätí, podráždenosti. Firma MATERASSO Vám ako prvá prináša túto aromaterapiu v podobe impregnácie nosnej časti roštov 100 % prírodným vonným olejom.

    Materiál: naše lamelové rošty sú vyrobené z dreva, ktoré rástlo vo vysokej nadmorskej výške a v lesoch na severe a v srdci Európy. Vyššia nadmorská výška zabezpečí, že prírastky na dreve sú pomalšie a tým je drevo hustejšie a samozrejme má vyššiu pevnosť. Výrobky z neho následne znesú vyšší stres pri záťaži a sú kvalitnejšie. V roštoch sú použité tri druhy dreva buk, breza a smrek.    

    Certifikáty:

    FSC Certifikát: firma Materasso ako prvý výrobca lamelových roštov na slovensku získala v roku 2016 certifikát FSC ktorý je dôveryhodný systém sledovania a garancie pôvodu dreva. Certifikované spoločnosti tak môžu preukázať, že ich výrobky pochádzajú zo šetrne obhospodárovaných lesov. Taktiež tento certifikát garantuje, že drevo pochádza z legálnej ťažby. Drevo je pestované za účelom následnej ťažby a jeho využitia v drevárskom priemysle, tým dosahuje vysokú kvalitu. Firma Materasso Slovakia získala Certifikát FSC 100% čo dokladuje, že všetko drevo použité v jej výrobe a výrobky z neho vyrobené sú vyrábané s súlade s certifikáciou FSC.       

     

    ISO 9001: Výroba Lamelových roštov a matracov vo firme Materasso Slovakia spĺňa a beží pod normami a požiadavkami pre certifikáciu ISO 9001.

    Presné rozmery roštu: Lamelové rošty sa vyrábajú o 4 cm kratšie a o 1cm užšie ako je čistý vnútorný rozmer postele !!! Príklad: pre rozmer postele 200x90 cm sa objednaný rošt 200x90 cm vyrobí v skutočnom rozmere 196x89 cm. Pri objednaní presného rozmeru je potrebné v objednávke vedľa rozmeru uviesť poznámku presný rozmer!!!