Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Záhradná vrtuľka- dekorácia včielkaZáhradná vrtuľka- dekorácia pelikánZáhradná vrtuľka- dekorácia lienkaZáhradná vrtuľka- dekorácia káčer

 1. Úvod
 2. Matrace Materasso
 3. Lamelový Rošt SUPER R6

Lamelový Rošt SUPER R6

Lamelový Rošt SUPER R6-200x100cm

Lamelový Rošt SUPER R6-200x100cm Cenovo dostupný model lamelového roštu s 3 prednastavenými zónami. Lamely sú osadené v pevných gumových púzdrach. De... celý popis
Dostupnosť
do 8 dni 20 ks
48,00 EUR
40,00 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:Lamelový Rošt SUPER R6
Podobné produkty
  Lamelový Rošt SUPER R6
  41,00 EUR
  34,17 EUR bez DPH
  41,00 EUR
  34,17 EUR bez DPH
  do 8 dni 20 ks
  ks
   Lamelový Rošt SUPER R6
   39,00 EUR
   32,50 EUR bez DPH
   39,00 EUR
   32,50 EUR bez DPH
   do 8 dni 20 ks
   ks
    Lamelový Rošt SUPER R6
    48,00 EUR
    40,00 EUR bez DPH
    48,00 EUR
    40,00 EUR bez DPH
    do 8 dni 20 ks
    ks
    Kompletné špecifikácie

    Lamelový Rošt SUPER R6-200x100cm

    Cenovo dostupný model lamelového roštu s 3 prednastavenými zónami. Lamely sú osadené v pevných gumových púzdrach.

    Detail Lamelového roštu:

    • zloženie nosný rám: bukovo-brezový   
    • zloženie lamely: brezové   
    • púzdra: gumenné, zdvojené
    • výška rámu: 5,5 cm
    • počet lamiel: 26ks
    • zóny: 3 zóny  
    • nostnosť: 120Kg
    • popis:nepolohovateľný
    • záruka: 10 rokov na drevené nosné časti rámu roštu
    • rošt má certifikát FSC

    Lamelový rošt: mal by byť súčasťou každého moderného lôžka. Používa sa najmä pod penové matrace u ktorých nahrádza vlastnosti pružinového jadra matraca. Zvyšuje komfort lôžka jeho pružnosť, kopírovanie postavy, predlžuje životnosť matraca a zabezpečí jeho dokonalé odvetranie zo spodnej strany. Sofistikované a moderné lamelové rošty dokážu dokonale skopírovať postavu aj pri použití matraca s veľmi nízkou výškou. Zákazník si väčšinou dokáže prednastaviť a čiastočne upraviť aj tuhosť matraca úpravou tuhosti lamelového roštu.

    Bed Bugs Protected: firma MATERASSO ako prvá v Európe prináša na trh s lamelovými roštami jedinečný spôsob impregnácie 100 % prírodného vonného oleja do nosnej časti lamelových roštov. Týmto unikátnym spôsobom zvyšuje hygienu počas spánku a prináša Vám kus prírody priamo do Vašich spálni. Vyhotovenie roštov s použitím vonných olejov je chránené technickým vzorom, výrobným patentom. LEVANDUĽA- Vďaka čerstvej, sviežej vôni bola levanduľa obľúbenou rastlinou starých Grékov a Rimanov. Jej názov je odvodený od latinského slova levare. HYGIENA- Levanduľa sa veľmi rozšírila pre vynikajúce insekticídno-repelentné vlastnosti, ako aj pre výraznú trvanlivú vôňu. Je účinným odpudzovačom hmyzu a nežiadúcich molí, ktoré sa z času načas objavia v každej domácnosti. Pomocou vonnej impregnácie roštu, zvýšite hygienu a čistotu Vášho lôžka. NESPAVOSŤ- Nedávna štúdia na univerzite v Lancasteri potvrdila, že používanie levanduľovej aromaterapie ako prostriedku na liečbu nespavosti je rovnako účinné ako syntetické lieky a tak sa levanduľová vôňa používa ako alternatívny spôsob liečby nespavosti v nemocniciach. Aromaterapia pôsobí ukľudňujúco na nervovú sústavu, používa sa pri depresii, nervovom vypätí, podráždenosti. Firma MATERASSO Vám ako prvá prináša túto aromaterapiu v podobe impregnácie nosnej časti roštov 100 % prírodným vonným olejom.

    Materiál: naše lamelové rošty sú vyrobené z dreva ,ktoré rástlo vo vysokej nadmorskej výške a v lesoch na severe a v srdci Európy. Vyššia nadmorská výška zabezpečí, že prírastky na dreve sú pomalšie a tým je drevo hustejšie a samozrejme má vyššiu pevnosť. Výrobky z neho následne znesú vyšší stres pri záťaži a sú kvalitnejšie. V roštoch sú použité tri druhy dreva buk, breza a smrek.    

    Certifikáty:

    FSC Certifikát: firma Materasso ako prvý výrobca lamelových roštov na slovensku získala v roku 2016 certifikát FSC ktorý je dôveryhodný systém sledovania a garancie pôvodu dreva. Certifikované spoločnosti tak môžu preukáza, že ich výrobky pochádzajú zo šetrne obhospodárovaných lesov. Taktiež tento certifikát garantuje, že drevo pochádza z legálnej ťažby. Drevo je pestované za účelom následnej ťažby a jeho využitia v drevárskom priemysle, tým dosahuje vysokú kvalitu. Firma Materasso Slovakia získala Certifikát FSC 100% čo dokladuje, že všetko drevo použité v jej výrobe a výrobky z neho vyrobené sú vyrábané s súlade s certifikáciou FSC.       

     

    ISO 9001: Výroba Lamelových roštov a matracov vo firme Materasso Slovakia spĺňa a beží pod normami a požiadavkami pre certifikáciu ISO 9001.

    Presné rozmery roštu: Lamelové rošty sa vyrábajú o 4 cm kratšie a o 1cm užšie ako je čistý vnútorný rozmer postele !!! Príklad: pre rozmer postele 200x90 cm sa objednaný rošt 200x90 cm vyrobí v skutočnom rozmere 196x89 cm. Pri objednaní presného rozmeru je potrebné v objednávke vedľa rozmeru uviesť poznámku presný rozmer!!!  

     
    Tovar zaradený v kategóriách