Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Konferenčný stolík ST311-120x80 cm
Konferenčný stolík ST311-120x80 cm
Podobné produkty
471,00 EUR
/
ks
382,93 EUR
bez DPH
471,00 EUR
/
ks
382,93 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
549,00 EUR
/
ks
446,34 EUR
bez DPH
549,00 EUR
/
ks
446,34 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
799,00 EUR
/
ks
649,59 EUR
bez DPH
799,00 EUR
/
ks
649,59 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
649,00 EUR
/
ks
527,64 EUR
bez DPH
649,00 EUR
/
ks
527,64 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Konferenčný stolík ST311-120x80 cmdodanie 2-8 týždnou 5 ks799,00 EUR/ ks649,59 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Konferenčný stolík ST311-120x80 cm
z dubu s hrúbkou platu 4 cm
Konferenčný stolík ST311 je vyrobený z dubového dreva. Jednoduchý dizajn tabuľky umožňuje jeho umiestnenie do klasického a moderného interiéru. Pod vrchnou doskou v hrúbke 4 cm. Viditeľné rastliny zdôrazňujú krásu prírodného dreva.
| Hĺbka | 70 / 80 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 100 / 120 cm |
| Výška | 50 cm |
| Typ dreva | dub |
| Vhodná miestnosť | obývacia izba |
| Typ nábytku | konferenčný stolík |
| Štýl nábytku | masív |
| Záruka | 2 roky |
| Unikátne vlastnosti | Konferenčný stolík je vyrobený z masívneho dreva. |
| Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania | Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa nepoužívajú agresívne chemické prostriedky. |
| Spôsob dodania | v jednom kuse |
| Povrchová úprava | lakovanie |
| Tvar | obdĺžnik |
| Hrúbka platu | 4 cm |
Tovar zaradený v kategóriách














