Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Jedalenský stôl ST390-dub
Jedalenský stôl ST390-dub
Podobné produkty
1 619,00 EUR
/
ks
1 316,26 EUR
bez DPH
1 619,00 EUR
/
ks
1 316,26 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
1 655,00 EUR
/
ks
1 345,53 EUR
bez DPH
1 655,00 EUR
/
ks
1 345,53 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
1 769,00 EUR
/
ks
1 438,21 EUR
bez DPH
1 769,00 EUR
/
ks
1 438,21 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
1 811,00 EUR
/
ks
1 472,36 EUR
bez DPH
1 811,00 EUR
/
ks
1 472,36 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
1 849,00 EUR
/
ks
1 503,25 EUR
bez DPH
1 849,00 EUR
/
ks
1 503,25 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
1 889,00 EUR
/
ks
1 535,77 EUR
bez DPH
1 889,00 EUR
/
ks
1 535,77 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
1 929,00 EUR
/
ks
1 568,29 EUR
bez DPH
1 929,00 EUR
/
ks
1 568,29 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
1 715,00 EUR
/
ks
1 394,31 EUR
bez DPH
1 715,00 EUR
/
ks
1 394,31 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jedalenský stôl ST390-dubdodanie 2-8 týždnou 5 ks1 929,00 EUR/ ks1 568,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Jedalenský stôl ST390-dub
rozmer :100x280cm
ST390 stolík vyrobený z masívneho dubového dreva, osloví tých, ktorí majú radi jednoduchosť v kombinácii s moderným. Jeho pevná forma a jednoduché prevedenie vám umožnia vytvoriť módny interiér jedálne alebo obývacej izby. Stôl je pevný a odolný vďaka použitým povrchovým úpravám. Moderný dizajn je taktiež viditeľný vďaka pôsobivému kombinovaniu noh so stolovou doskou. Ďalšou výhodou tohto modelu je množstvo dostupných veľkostí. Výška stola je 75 cm a hrúbka vrchnej dosky 4 cm.
| Hĺbka | 90 / 100 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 140 /160 / 180 / 200 / 220 / 240 / 260 / 280 / 300 cm |
| Výška | 75 cm |
| Typ dreva | dub |
| Vhodná miestnosť | kuchyňa, jedáleň, hotely |
| Typ nábytku | jedálenský stôl |
| Štýl nábytku | masív |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont |
| Povrchová úprava | lakovanie |
| Rozkladanie | nie |
| Hrúbka platu | 4 cm |
Tovar zaradený v kategóriách

















