Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Dubový stôl ST302-180+90/90 cm
Dubový stôl ST302-180+90/90 cm
Podobné produkty
1 749,00 EUR
/
ks
1 421,95 EUR
bez DPH
1 749,00 EUR
/
ks
1 421,95 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
1 874,00 EUR
/
ks
1 523,58 EUR
bez DPH
1 874,00 EUR
/
ks
1 523,58 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
1 518,00 EUR
/
ks
1 234,15 EUR
bez DPH
1 518,00 EUR
/
ks
1 234,15 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
1 644,00 EUR
/
ks
1 336,59 EUR
bez DPH
1 644,00 EUR
/
ks
1 336,59 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dubový stôl ST302-180+90/90 cmdodanie 2-8 týždnou 5 ks1 874,00 EUR/ ks1 523,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozkladací stôl z dubového dreva ST302 s hrúbkou platne 4 cm
Dubový stôl ST302-180+90/90 cm
Stôl z dubového dreva s možnosťou rozloženia
| Hĺbka | 80 / 90 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 120 / 140 / 160 / 180 cm |
| Výška | 75 cm |
| Typ dreva | dub |
| Vhodná miestnosť | jedáleň, kuchyňa |
| Typ nábytku | jedálenský stôl |
| Štýl nábytku | masív |
| Spôsob dodania | demont |
| Povrchová úprava | lakovanie |
| Hmotnosť | 20 kg |
| Možnosť rozkladania | áno |
Tovar zaradený v kategóriách














