Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Dubový stôl ST300-160x90 cm
Dubový stôl ST300-160x90 cm
- Akcia
Podobné produkty
785,00 EUR
/
ks
638,21 EUR
bez DPH
785,00 EUR
/
ks
638,21 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
675,00 EUR
/
ks
548,78 EUR
bez DPH
675,00 EUR
/
ks
548,78 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
1 055,00 EUR
/
ks
857,72 EUR
bez DPH
1 055,00 EUR
/
ks
857,72 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
955,00 EUR
/
ks
776,42 EUR
bez DPH
955,00 EUR
/
ks
776,42 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
- Akcia
885,00 EUR
/
ks
719,51 EUR
bez DPH
885,00 EUR
/
ks
719,51 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dubový stôl ST300-160x90 cmdodanie 2-8 týždnou 5 ks885,00 EUR/ ks719,51 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dubový stôl ST300-160x90 cm
Rozmer 120x80 cm
T300 je stôl vyrobený z masívneho dubového dreva. Jeho jednoduchý dizajn ho robí vhodným pre klasické i moderné usporiadanie obývacej izby a jedálne. Vrchná doska môže byť s hrúbkou 2,5cm
Príplatok 10% za namorenie dreva.
| Materiál | masív |
| Výška | 75 cm |
| Typ dreva | dub |
| Rozmer | 160x90 cm |
| Typ nábytku | jedálenský stôl |
| Štýl nábytku | masív |
| Záruka | 2 roky |
| Unikátne vlastnosti |
| Spôsob dodania | v jednom kuse |
| Povrchová úprava | lakovanie |
| Hmotnosť | 22 kg |
| Možnosť rozkladania | nie |
Tovar zaradený v kategóriách




















