Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Regál RG102
Regál RG102
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Regál RG1022-8 týždňov 5 ks94,00 EUR/ ks76,42 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Regál RG102
Kompaktný rohový regál RG102 vám pomôže používať tesné a nestacionárne uhly v miestnosti. Tento funkčný nábytok maximalizuje výšku interiéru bez toho, aby si na podlahe zaberal veľa priestoru. Jednoduchá, otvorená konštrukcia bude dobrým miestom pre uskladnenie domácich drobností alebo kníh.
Regál vám môžeme dodať bez morenia alebo v štyroch odtieňoch - jelša, orech, šedá, dub+príplatok 10% k cene.
| Hĺbka | 52 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 52 cm |
| Výška | 86 cm |
| Typ dreva | borovica |
| Vhodná miestnosť | spálňa |
| Typ nábytku | regál |
| Štýl nábytku | masív |
| Záruka | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách










