Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Zásuvka pod posteľ LK272-dub
Zásuvka pod posteľ LK272-dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zásuvka pod posteľ LK272-dubdodanie 2-8 týždnou 5 ks319,00 EUR/ ks259,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zásuvka pod posteľ LK272-dub
Táto úložná zásuvka pod posteľ je vhodná do každej spálne alebo detskej izby. Je vhodná pre jednolôžkové postele z masívu. Vďaka kolieskam sa jednoducho vysúva. Je vyrobená z dubového masívneho dreva.
Zásuvka je dlhá 197 cm a jej výška je 24 cm.
| Materiál | masív |
| Šírka | 67 cm |
| Výška | 24 cm |
| Typ dreva | dub |
| Vhodná miestnosť | spálňa |
| Typ nábytku | zásuvka pod posteľ |
| Štýl nábytku | masív |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | v jednom kuse |
| Povrchová úprava | lakovanie |
| Dĺžka | 197 cm |
Tovar zaradený v kategóriách










