Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Zásuvka pod posteľ LK271-dub
Zásuvka pod posteľ LK271-dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zásuvka pod posteľ LK271-dubdodanie 2-8 týždnou 5 ks209,00 EUR/ ks169,92 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zásuvka pod posteľ LK271-dub
Posteľná zásuvka vyrobená z dubového dreva určená na vloženie pod posteľ je ideálnym riešením pre malé miestnosti.Táto úložná zásuvka je vhodná pod jednolôžkové postele. Vďaka kolieskam sa rýchlo a ľahko vysúva. Na prednom čele sa nachádzajú vyrezávané otvory pre jednoduchšie otváranie. Je vyrobená z kvalitného dubového masívneho dreva. Zásuvka je široká 148 cm a jej výška je 24 cm.
| Materiál | masív |
| Šírka | 67 cm |
| Výška | 24 cm |
| Typ dreva | dub |
| Vhodná miestnosť | spálňa |
| Typ nábytku | zásuvka pod posteľ |
| Štýl nábytku | masív |
| Záruka | 2 roky |
| Unikátne vlastnosti | Zásuvka je zhotovená z pevného materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a zdravotnú nezávadnosť. Je vhodné ju využiť ako úložný priestor pod posteľou. Je možné ju kombinovať s mnohými typmi postelí. |
| Spôsob dodania | v jednom kuse |
| Povrchová úprava | lakovanie |
| Dĺžka | 148 cm |
Tovar zaradený v kategóriách










