Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Zásuvka pod posteľ LK270-dub
Zásuvka pod posteľ LK270-dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zásuvka pod posteľ LK270-dubdodanie 2-8 týždnou 5 ks159,00 EUR/ ks129,27 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zásuvka pod posteľ LK270-dub
Zásuvka pod posteľ z dubového masívu, slúžiaca ako úložný priestor.
Výška zásuvky je 24 cm. Dĺžka je 98 cm a šírka je 67 cm. Na prednom čele zásuvky sú vyrezávané otvory pre jednoduchšie otváranie.
| Materiál | masív |
| Šírka | 67 cm |
| Výška | 24 cm |
| Typ dreva | dub |
| Vhodná miestnosť | spálňa |
| Typ nábytku | zásuvka pod posteľ |
| Štýl nábytku | masív |
| Záruka | 2 roky |
| Unikátne vlastnosti | Zásuvka je zhotovená z pevného materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a zdravotnú nezávadnosť. Je vhodné ju využiť ako úložný priestor pod posteľou. Je možné ju kombinovať s mnohými typmi postelí. |
| Odporúčaný spôsob čistenia a ošetrovania | Drevený nábytok sa ošetruje od prachu najlepšie vysávaním, pomocou metličkového nadstavca, prípadne mäkkou kefkou. Iné znečistenie sa najlepšie odstráni pomocou navlhčenej utierky v roztoku voda a saponát. Na čistenie nábytku sa v žiadnom prípade nepoužívajú agresívne chemické prostriedky. |
| Spôsob dodania | v jednom kuse |
| Povrchová úprava | lakovanie |
| Dĺžka | 98 cm |
Tovar zaradený v kategóriách









