Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Vitrína dubová KW352-Classic
Vitrína dubová KW352-Classic
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vitrína dubová KW352-Classicdodanie 2-8 týždnou 5 ks1 650,00 EUR/ ks1 341,46 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vitrína dubová KW352-Classic
Vitrína vyrobená z masívneho dubového dreva.
| Hĺbka | 40 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 95 cm |
| Výška | 195 cm |
| Typ dreva | dub |
| Vhodná miestnosť | obývacia izba |
| Typ nábytku | vitrína |
| Počet zásuviek | 2 |
| Úchytky | bezúchytková |
| Štýl nábytku | masív |
Tovar zaradený v kategóriách










