Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Vitrína KW421-bukový Modern
Vitrína KW421-bukový Modern
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vitrína KW421-bukový Moderndodanie 2-8 týždnou 5 ks1 049,00 EUR/ ks852,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vitrína KW421-bukový Modern
Vitrína s dvomi zásuvkami vyrobená z bukového dreva.
| Hĺbka | 41 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 98 cm |
| Výška | 191 cm |
| Typ dreva | buk |
| Vhodná miestnosť | obývacia izba |
| Typ nábytku | vitrína |
| Počet zásuviek | 2 |
| Úchytky | bezúchytková |
| Štýl nábytku | masív |
Tovar zaradený v kategóriách











