Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Vitrína KW302-dub
Vitrína KW302-dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vitrína KW302-dubdodanie 2-8 týždnou 5 ks1 525,00 EUR/ ks1 239,84 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vitrína KW302-dub
Vyrobená z masívneho dubového dreva, model KW302 vám umožňuje vytvoriť v jedálni alebo obývačke teplý, útulný, ale štýlový a moderný dizajn. Má veľké sklenené steny, zásuvky a uzavreté police. Skvelé na uloženie obedových zostáv alebo iných položiek.
| Hĺbka | 41 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 100 cm |
| Výška | 190 cm |
| Typ dreva | dub |
| Vhodná miestnosť | obývacia izba |
| Typ nábytku | vitrína |
| Úchytky | bezúchytková |
| Štýl nábytku | masív |
Tovar zaradený v kategóriách










