Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Vitrína KW131
Vitrína KW131
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vitrína KW131skladom 5 ks289,00 EUR/ ks234,96 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vitrína KW131
Vitrína KW131 vyrobená z borovicového dreva s presklennými dvierkami vám umožní odhaliť vašu výzdobu. Dve zásuvky a univerzálne police sú veľmi praktické. Jednoduchý dizajn nábytku zapadne takmer pre každé usporiadanie interiéru a prírodné drevo, z ktorého bola vytvorená, zohrieva miestnosť, v ktorej bude vystavená.
Produkt vám môžeme dodať bez morenia alebo v štyroch odtieňoch - jelša, orech, šedá, dub+príplatok 10% k cene.
| Hĺbka | 42 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 45 cm |
| Výška | 190 cm |
| Typ dreva | borovica |
| Vhodná miestnosť | obývacia izba |
| Typ nábytku | vitrína |
| Počet zásuviek | 2 |
| Úchytky | drevené |
| Štýl nábytku | masív |
| Záruka | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách










