Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Toaletný stolík LT301-dub
Toaletný stolík LT301-dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toaletný stolík LT301-dubSkladom 5 ks619,00 EUR/ ks503,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Toaletný stolík LT301-dub
Klasický toaletný stolík zhotovený dubového dreva.
| Hĺbka | 45 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 127 cm |
| Výška | 86 cm |
| Typ dreva | dub |
| Typ nábytku | toaletný stolík |
| Štýl nábytku | masív |
| Spôsob dodania | demont |
| Povrchová úprava | lakovanie |
Tovar zaradený v kategóriách










