Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Televízny stolík RV420-bukový Modern
Televízny stolík RV420-bukový Modern
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Televízny stolík RV420-bukový Moderndodanie 2-8 týždnou 5 ks749,00 EUR/ ks608,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Televízny stolík RV420-bukový Modern
Rozmery (š/v/h): 150 x 45 x 41 cm.
| Hĺbka | 41 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 150 cm |
| Výška | 45 cm |
| Typ dreva | buk |
| Vhodná miestnosť | obývacia izba |
| Typ nábytku | TV stolík |
| Úchytky | bezúchytková |
| Štýl nábytku | masív |
Tovar zaradený v kategóriách











