Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Skriňa dubová SF352-Classic
Skriňa dubová SF352-Classic
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Skriňa dubová SF352-Classicdodanie 2-8 týždnou 5 ks2 159,00 EUR/ ks1 755,28 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Skriňa dubová SF352-Classic
Skriňa s policami, vyrobená z prírodného masívneho dubu.
| Hĺbka | 60 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 90 cm |
| Výška | 190 cm |
| Typ dreva | dub |
| Vhodná miestnosť | spálňa |
| Typ nábytku | skriňa |
| Úchytky | bezúchytková |
| Štýl nábytku | masív |
Tovar zaradený v kategóriách










