Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Šatníková skriňa SF100
Šatníková skriňa SF100
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Šatníková skriňa SF100dodanie 2-8 týždnou 5 ks899,00 EUR/ ks730,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Šatníková skriňa SF100
S borovicovou skriňou SF100 môžete ľahko vytvoriť moderný a estetický priestor. Skriňa má funkčný úložný priestor. Centrálnou časťou nábytku sú tri praktické zásuvky,časť na vešanie a veľké zrkadlo. Na boku nájdete police, kde si môžete pohodlne uložiť veci a malé drobnosti.
Skriňu vám môžeme dodať bez morenia alebo v štyroch odtieňoch - jelša, orech, šedá, dub+príplatok 10% k cene.
| Hĺbka | 60 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 125 cm |
| Výška | 190 cm |
| Typ dreva | borovica |
| Vhodná miestnosť | spálňa |
| Typ nábytku | skriňa |
| Počet zásuviek | 3 |
| Úchytky | drevené |
| Štýl nábytku | masív |
| Záruka | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách










