Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Rohová lavica NR107
Rohová lavica NR107
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Rohová lavica NR107Skladom 5 ks245,00 EUR/ ks199,19 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rohová lavica NR107
Rohová lavica v kuchyni NR107 v tradičnej jednoduchej edícii bude dobrým interiérom pre ľudí, ktorí oceňujú klasiku a praktický nábytok. Mäkké a ľahké sedadlo a operadlo zvyšuje pohodlie.Čalúnená lavica, z masívneho borovicového dreva, vhodná do kuchyne.
Lavicu vám môžeme dodať bez morenia alebo v štyroch odtieňoch - jelša, orech, šedá, dub+príplatok 10% k cene.
Možnosť výberu poťahovej látky.
| Hĺbka | 110 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 150 cm |
| Výška | 86 cm |
| Typ dreva | borovica |
| Vhodná miestnosť | jedáleň, kuchyňa |
| Typ nábytku | rohová lavica |
| Štýl nábytku | masív |
| Záruka | 2 roky |

Tovar zaradený v kategóriách














