Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Regál RG142
Regál RG142
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Regál RG142Skladom 5 ks199,00 EUR/ ks161,79 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Regál RG142
Regál RG142 je vyrobený z masívneho borovicového dreva a minimalistický štýl, ktorý je prezentovaný, robí tento nábytok dokonale vyzdobený takmer akýmkoľvek dizajnom interiéru. Otvorené regály sú ideálne pre zobrazenie rodinných pamätníkov, alebo uskladnenie obľúbených kníh, ktoré vytvára domácu knižnicu. Vysúvateľné zásuvky pomáhajú skrývať dokumenty alebo malé domáce predmety.
Regál vám môžeme dodať bez morenia alebo v štyroch odtieňoch - jelša, orech, šedá, dub+príplatok 10% k cene.
| Hĺbka | 30 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 80 cm |
| Výška | 163 cm |
| Typ dreva | borovica |
| Typ nábytku | regál |
| Počet zásuviek | 4 |
| Štýl nábytku | masív |
| Záruka | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách










