Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Regál RG131
Regál RG131
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Regál RG131Skladom 5 ks105,00 EUR/ ks85,37 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Regál RG131
Regál RG131 bol vyrobený z masívneho borovicového dreva, ktorý mu dal jednoduchý a funkčný štýl. Tento nábytok dokonale zdobí každé usporiadanie interiéru. Otvorené regály sú ideálne pre zobrazenie rodinných pamätníkov, alebo vystavenie obľúbených kníh,ktoré vytvoria domácu knižnicu.
Regál vám môžeme dodať bez morenia alebo v štyroch odtieňoch - jelša, orech, šedá, dub+príplatok 10% k cene.
| Hĺbka | 30 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 30 cm |
| Výška | 200 cm |
| Typ dreva | borovica |
| Vhodná miestnosť | obývacia izba |
| Typ nábytku | regál |
| Štýl nábytku | masív |
| Záruka | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách










