Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Regál RG124
Regál RG124
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Regál RG124Skladom 5 ks59,00 EUR/ ks47,97 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Regál RG124
Regál RG124 bol vyrobený z masívneho borovicového dreva, ktorý mu dal jednoduchý a funkčný štýl. Tento nábytok dokonale zdobí každé usporiadanie interiéru. Otvorené regály sú ideálne pre zobrazenie rodinných pamätníkov, alebo vystavenie obľúbených kníh,ktoré vytvorí domácu knižnicu.
Regál vám môžeme dodať bez morenia alebo v štyroch odtieňoch - jelša, orech, šedá, dub+príplatok 10% k cene.
| Hĺbka | 30 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 40 / 50 / 60 / 70 / 80 cm |
| Výška | 106 cm |
| Typ dreva | borovica |
| Vhodná miestnosť | obývacia izba |
| Typ nábytku | regál |
| Štýl nábytku | masív |
| Záruka | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách










