Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Regál RG101
Regál RG101
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Regál RG101Skladom 5 ks169,00 EUR/ ks137,40 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Regál RG101
Kompaktný rohový regál RG101 vám pomôže používať tesné a nestacionárne uhly v miestnosti. Tento funkčný nábytok maximalizuje výšku interiéru bez toho, aby si na podlahe zaberal veľa priestoru. Jednoduchá, otvorená konštrukcia bude dobrým miestom na uskladnenie domácich drobností alebo kníh.
Regál vám môžeme dodať bez morenia alebo v štyroch odtieňoch - jelša, orech, šedá, dub+príplatok 10% k cene.
| Hĺbka | 52 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 52 cm |
| Výška | 200 cm |
| Typ dreva | borovica |
| Vhodná miestnosť | obývacia izba |
| Typ nábytku | regál |
| Štýl nábytku | masív |
| Záruka | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách










