Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Písací stolík BR402/buk
Písací stolík BR402/buk
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Písací stolík BR402/bukdodanie 2-8 týždnou 5 ks979,00 EUR/ ks795,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Písací stolík
BR402
Pracovný stôl BR402 bol vyrobený z masívneho prírodného bukového dreva. Jeho hlavnou výhodou je funkčnosť. Je vybavený komfortnými zásuvkami a priestrannou skrinkou, ktorá dokáže prispôsobiť všetky kancelárske doplnky a dokumenty. Geometrický tvar zásuviek je atraktívny, vďaka čomu je stôl aj estetický. Jedná sa o nábytok predstavujúci klasický štýl v modernom vydaní.
| Hĺbka | 60 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 160 cm |
| Výška | 80 cm |
| Typ dreva | buk |
| Vhodná miestnosť | detská izba, pracovňa, kancelária |
| Typ nábytku | stôl |
| Počet zásuviek | 3 |
| Štýl nábytku | masív |
| Záruka | 2 roky |


Tovar zaradený v kategóriách









