Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Písací stôl BR403/buk
Písací stôl BR403/buk
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Písací stôl BR403/bukdodanie 2-8 týždnou 5 ks749,00 EUR/ ks608,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Písací stôl BR403/buk
Pracovný stôl BR403 je klasický v modernom štýle. Je vyrobený z masívneho prírodného bukového dreva.Jeho jednoduchý dizajn umožňuje dokonale prispôsobiť sa väčšine interiérov. Zaujímavo navrhnuté zásuvky, ktorých geometrické tvary priťahujú pozornosť, robia stôl nielen funkčný, ale môžu byť aj jedinečnou výzdobou v miestnosti, v ktorej bude vystavený.
| Hĺbka | 60 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 120 cm |
| Výška | 80 cm |
| Typ dreva | buk |
| Vhodná miestnosť | detská izba, pracovňa, kancelária |
| Typ nábytku | stôl |
| Počet zásuviek | 3 |
| Štýl nábytku | masív |
| Záruka | 2 roky |


Tovar zaradený v kategóriách









