Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Nočný stolík SN 230-dub
Nočný stolík SN 230-dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nočný stolík SN 230-dubdodanie 2-8 týždnou 5 ks249,00 EUR/ ks202,44 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Nočný stolík SN 230-dub
Jednoduchý nočný stolík SN230 bol vytvorený pre klasické interiéry. Vyrobený z masívneho dubu. Je charakterizovaný jednoduchosťou a nadčasom. Neobvyklé nohy mu dodávajú eleganciu a šarm. Vďaka tomu je stolík ideálne prispôsobený módnym a moderným interiérom. Vybavený je praktickou zásuvkou, ktorá môže slúžiť na odkladanie drobných predmetov.
| Hĺbka | 35 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 41 cm |
| Typ dreva | dub |
| Vhodná miestnosť | spálňa |
| Typ nábytku | nočná skrinka |
| Štýl nábytku | masív |
| Záruka | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách










