Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Nočný stolík SN211-dub
Nočný stolík SN211-dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nočný stolík SN211-dubdodanie 2-8 týždnou 5 ks339,00 EUR/ ks275,61 EUR bez DPH
Nočný stolík SN211-dub
Klasický a jednoduchý nočný stolik SN211, vyrobený z masívneho dubového dreva. Má zásuvku a otvorenú poličku. Konštrukcia skrinky je založená na nohách, ktoré sú súčasťou rámu skrinky a navyše ju zdobia.
Tento stolík je zhotovený z masívu. Má moderný vzhľad a jednoduché línie. Obsahuje dve zásuvky, ktoré tvoria úložný priestor. Zásuvka nemá úchytku, čím sa tvorí hladký povrch a príjemný vzhľad. Výrobca použil na zhotovenie dubové drevo. Dá sa vhodne skombinovať aj s ďalším nábytkom z masívneho dreva a tak vytvoriť jednotný komplet. Masív je charakteristický antistatickými účinkami, dlhou životnosťou a jednoduchou údržbou. Skrinka má prírodný dubový odtieň. Povrch je ošetrený kvalitným, zdravotne nezávadným a ekologickým lakom.
| Hĺbka | 35 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 45 cm |
| Typ dreva | dub |
| Vhodná miestnosť | spálňa |
| Typ nábytku | nočná skrinka |
| Štýl nábytku | masív |
| Záruka | 2 roky |










