Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Komoda KD420-bukový Modern
Komoda KD420-bukový Modern
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Komoda KD420-bukový Moderndodanie 2-8 týždnou 5 ks1 099,00 EUR/ ks893,50 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Komoda KD420-bukový Modern
Buková komoda KD420 bola vytvorená pre milovníkov moderného minimalizmu. Napriek jednoduchej forme priťahuje pozornosť .
Možnosti typu nohy
typ standard -drevená noha o výške 1 cm
typ NG001 - kovová noha aluminium o výške 1 cm
typ NG002 - kovová noha aluminium o výške 10 cm
Vlastnosti
| Hĺbka | 41 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 150 cm |
| Výška | 88 cm |
| Typ dreva | buk |
| Vhodná miestnosť | obývačka, detská izba, spálňa, predsieň, kancelária, vhodný nábytok pre chaty, penzióny, hotely |
| Typ nábytku | komoda |
| Počet zásuviek | 8 |
| Úchytky | bezúchytková |
| Štýl nábytku | masív |
| Záruka |
| Spôsob dodania | demont |
| Povrchová úprava | lakovanie |
Tovar zaradený v kategóriách












