Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Komoda KD305-dub
Komoda KD305-dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Komoda KD305-dubdodanie 2-8 týždnou 5 ks1 445,00 EUR/ ks1 174,80 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Komoda KD305-dub
Vyrobené z masívneho dubového dreva.Komoda KD305 vám umožní vytvoriť v jedálni, obývacej izbe alebo v kancelárii teplý, útulný a zároveň štýlový a moderný dizajn. Má malé presklenné dvierka vo vrchnej časti a v spodnej časti sú dvierka celodrevené. Vynikajúce miesto na odhalenie a ukladanie dekoracií.
VEĽKOSŤ:
S120 W140 G41
| Hĺbka | 41 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 120 cm |
| Výška | 140 cm |
| Typ dreva | dub |
| Vhodná miestnosť | obývačka, detská izba, spálňa, predsieň, kancelária, vhodný nábytok pre chaty, penzióny, hotely |
| Typ nábytku | komoda |
| Počet zásuviek | 2 |
| Úchytky | bezúchytková |
| Štýl nábytku | masív |
| Záruka | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách










