Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Komoda KD302-dub
Komoda KD302-dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Komoda KD302-dubdodanie 2-8 týždnou 5 ks1 249,00 EUR/ ks1 015,45 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Komoda KD302-dub
Komfortná, dubová komoda KD302 je dobrou cestou ku krásnemu dizajnu interiéru a dostatku úložného priestoru. Udržiavaná v módnom minimalistickom štýle, zaujme jednoduchosť formy. Atraktívne skrinky a funkčné zásuvky umožňujú praktické a pohodlné uloženie domácich predmetov. Priestranná zásuvková skrinka je ideálnym miestom na odhalenie výzdoby, rodinné fotografie alebo nastavenie krásnej lampy, ktorá osvetlí interiér vášho domova.
VEĽKOSŤ:
S140 W90 G41
| Hĺbka | 41 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 140 cm |
| Výška | 90 cm |
| Typ dreva | dub |
| Vhodná miestnosť | obývačka, detská izba, spálňa, predsieň, kancelária, vhodný nábytok pre chaty, penzióny, hotely |
| Typ nábytku | komoda |
| Počet zásuviek | 3 |
| Úchytky | bezúchytková |
| Štýl nábytku | masív |
| Záruka | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách










