Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Komoda KD175
Komoda KD175
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Komoda KD175Skladom 5 ks289,00 EUR/ ks234,96 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Komoda KD175
Atraktívna borovicová komoda KD175 je dobrou cestou pre krásny dizajn interiéru a dostatok úložného priestoru. Udržiavaná v módnom minimalistickom štýle, zaujme s jednoduchosťou tvaru a teplých farieb. Funkčné zásuvky umožňujú praktické a pohodlné skladovanie domácich predmetov. Priestranná zásuvková skrinka je ideálnym miestom na vystavenie výzdoby, rodinnej fotografie, alebo vystavenie krásnej lampy, ktorá osvetlí váš interiér.
Komodu vám môžeme dodať bez morenia alebo v štyroch odtieňoch - jelša, orech, šedá, dub+príplatok 10% k cene.
| Hĺbka | 40 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 90 cm |
| Výška | 85 cm |
| Typ dreva | borovica |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spálňa, detská izba, kancelária |
| Typ nábytku | komoda |
| Počet zásuviek | 4 |
| Úchytky | bezúchytková |
| Štýl nábytku | masív |
| Záruka | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách










