Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Jedalenský stôl ST381-dub
Jedalenský stôl ST381-dub
Podobné produkty
1 465,00 EUR
/
ks
1 191,06 EUR
bez DPH
1 465,00 EUR
/
ks
1 191,06 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
1 669,00 EUR
/
ks
1 356,91 EUR
bez DPH
1 669,00 EUR
/
ks
1 356,91 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
819,00 EUR
/
ks
665,85 EUR
bez DPH
819,00 EUR
/
ks
665,85 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
919,00 EUR
/
ks
747,15 EUR
bez DPH
919,00 EUR
/
ks
747,15 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
1 019,00 EUR
/
ks
828,46 EUR
bez DPH
1 019,00 EUR
/
ks
828,46 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
1 219,00 EUR
/
ks
991,06 EUR
bez DPH
1 219,00 EUR
/
ks
991,06 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
1 319,00 EUR
/
ks
1 072,36 EUR
bez DPH
1 319,00 EUR
/
ks
1 072,36 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
1 519,00 EUR
/
ks
1 234,96 EUR
bez DPH
1 519,00 EUR
/
ks
1 234,96 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jedalenský stôl ST381-dubdodanie 2-8 týždnou 5 ks1 065,00 EUR/ ks865,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Jedalenský stôl ST381-dubový masív
rozmer :90x160 cm
hlinikove komponenty v nohach
Stôl ST381 je vyrobený z masívneho dubového dreva. Jeho originálny dizajn dokonale zapadá do interiérov moderného dizajnu. Stôl je vyzdobený módnymi hliníkovými prvkami, ktoré sú umiestnené pod stolom a môžu byť tiež umiestnené na spodnej časti noh.
| Hĺbka | 80 / 90 / 100 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 140 /160 / 180 / 200 / 220 / 240 cm |
| Výška | 75 cm |
| Typ dreva | dub |
| Typ nábytku | jedálenský stôl |
| Štýl nábytku | masív |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont |
| Povrchová úprava | lakovanie |
| Rozkladanie | nie |
| Hrúbka platu | 3 cm |
Tovar zaradený v kategóriách

















