Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Jedalenský stôl ST380-dub
Jedalenský stôl ST380-dub
Podobné produkty
1 979,00 EUR
/
ks
1 608,94 EUR
bez DPH
1 979,00 EUR
/
ks
1 608,94 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
2 079,00 EUR
/
ks
1 690,24 EUR
bez DPH
2 079,00 EUR
/
ks
1 690,24 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
2 179,00 EUR
/
ks
1 771,54 EUR
bez DPH
2 179,00 EUR
/
ks
1 771,54 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
2 390,00 EUR
/
ks
1 943,09 EUR
bez DPH
2 390,00 EUR
/
ks
1 943,09 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
2 589,00 EUR
/
ks
2 104,88 EUR
bez DPH
2 589,00 EUR
/
ks
2 104,88 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
2 749,00 EUR
/
ks
2 234,96 EUR
bez DPH
2 749,00 EUR
/
ks
2 234,96 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
2 129,00 EUR
/
ks
1 730,89 EUR
bez DPH
2 129,00 EUR
/
ks
1 730,89 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
2 229,00 EUR
/
ks
1 812,20 EUR
bez DPH
2 229,00 EUR
/
ks
1 812,20 EUR
bez DPH
dodanie 2-8 týždnou
5 ks
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jedalenský stôl ST380-dubdodanie 2-8 týždnou 5 ks2 329,00 EUR/ ks1 893,50 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Jedálenský stôl ST380-dubový masív
Jedalenský stôl ST380 bol vytvorený pre klasické interiéry. Vyznačuje sa jednoduchosťou a minimalizmom, vďaka čomu sa tiež hodí do moderného interiéru. Unikátne prírodné kúzlo sa pridáva k prírodnému drevu, z ktorého bol vyrobený. Zreteľne viditeľná kresba dubového dreva zahrejú akýkoľvek interiér.
| Hĺbka | 100 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 160-260 / 180-280 / 200-300 / 220 -320/ 240-340 cm |
| Výška | 75 cm |
| Typ dreva | dub |
| Vhodná miestnosť | kuchyňa, jedáleň, hotely . |
| Typ nábytku | jedálenský stôl |
| Štýl nábytku | masív |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont |
| Povrchová úprava | lakovanie |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Hrúbka platu | 3 cm |
Tovar zaradený v kategóriách

















