Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok Kondela
- Jedálenské stoličky
- Moderné
- Jedálenská stolička HC-484 WT
Jedálenská stolička HC-484 WT
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Jedálenská stolička HC-484 WT2 - 8 prac. dní 175,00 EUR60,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Jedálenská stolička HC-484 WT
Jedálenská stolička, poťah biela ekokoža, čierne prešitie, kovová štvornohá chrómovaná podnož
Parametre produktu
| Nosnost (kg): | 110 |
| Styl: | moderní |
| Karton1: | 25 kg 92x47x50 cm |
| Demontované: | ano |
| Průřez a tvar nohy: | kruhový |
| Barva nohou: | chrom |
| Materiál kostry: | kov |
| Barva potahu: | bílá černé prošití |
| Materiál potahu: | ekokůže |
| Složení potahu: | (podklad 100% bavlna 100% polyuretan |
| Hloubka (cm): | 57 |
| Výška (cm): | 98 |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Martindale: | 40 000 ot. |
| Volitelný potah: | ne |
| Výška sedu: | 46 cm |
| Šířka sedu: | 43 cm |
| Hloubka sedu: | 44 cm |
| Počet balení: | 1 |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Materiál nohou: | kov |
| Rozměr nohy: | pr.2,5 cm |
| Šířka (cm): | 43 |
| Výškově nastavitelná: | ne |
Tovar zaradený v kategóriách















