Kondela
Výrobcovia
Doplnky a dekorácie
- Úvod
- Nábytok z masívu Drewmax
- Detský stolík z masívu AD242
Detský stolík z masívu AD242
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Detský stolík z masívu AD242Skladom 5 ks39,00 EUR/ ks31,71 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detský stolík z masívu AD242
Detský stolík sa hodí do detských izieb. Je vhodné ak stolík objednáte aj do školských klubov. Je zložený z pracovnej dosky, v spodnej časti sa nachádza priečka, ktorá spája a stabilizuje konštrukciu. Je vyrobený z kvalitného prírodného materiálu - borovicového dreva. Drevo môže mať prírodný borovicový odtieň, alebo si môžete objednať morenie dreva. Morenie je zdravotne nezávadné a vhodné aj pre deti. Skvele sa kombinuje aj s ostatnými prvkami z masívu pre deti. Na obrázku je tiež lavica a stoličky z tohto detského setu, ktoré nájdete v súvisiacom tovare nižšie.
| Hĺbka | 38 cm |
| Materiál | masív |
| Šírka | 75 cm |
| Výška | 50 cm |
| Typ dreva | borovica |
| Vhodná miestnosť | kuchyňa |
| Typ nábytku | jedálenský stôl |
| Štýl nábytku | masív |
Tovar zaradený v kategóriách










